ХІМЧИСТКА САЛОНУ

Терміни виконання: від 12 до 30 годин Виробники матеріалів: AutoMagic, Kenotek, Koch...

Обладнання, що використовується: Торнадор, пароочисник, миючий пилосос,різноманітні кісточки, щіточки. А саме головне спеціалісти з великим досвідом роботи.

Результат: Чистий салон без стороннього запаху та бактерій

Супутні послуги: Захист шкіри, пластика преміальними складами. Озонація салону. Поліровка кузова автомобіля.
 


ПРИ ЗАМОВЛЕННІ КОМПЛЕКСНОЇ ХІМЧИСТКИ САЛОНА, МИЙКА КУЗОВА У ПОДАРУНОК!

Залиште свое повідомнення і ми зв`яжемось з Вами в найближчий час!

Під час експлуатації автомобіля, потрапляння пилу та бруду в нього неминуче. Оскільки це відбувається на високих швидкостях, мікрочастинки забруднень проникають досить глибоко в оббивні матеріали. Найчастіше простим вологим прибиранням не вдається досягти хорошого результату. Регулярна хімчистка салону авто - це можливість повернути вашій машині первозданний вигляд.

 


Для професійного чищення салону потрібні промислові та якісні матеріали та обладнання. Ми використовуємо:

- Апарат для хімчистки Торнадор

- Пароочисник Karcher

- Миючий пилосос з безліччю насадок

- Якісні матеріали від таких виробників як: AutoMagic, Кenitek, Koch

- Професійні полірувальні матеріали, вініл та захисні емульсії.

 


Залежно від стану автомобіля та потреб його власника ми пропонуємо різний спектр послуг, до яких входить:


1. Огляд автомобіля спеціалістом та погодження робіт із власником транспортного засобу.

2. Первинна обробка пилососом у режимі сухого чищення.

3. Ретельна обробка проблемних ділянок та сильних забруднень за допомогою апарату Торнадор та пароочисника.

4. Очищення стелі спіненими засобами глибокої дії. Для збереження стану обшивки піну знімають лише в одному напрямку.
5. Глибоке очищення сидінь, в особливо складних випадках така процедура передбачає дбайливий демонтаж сидінь з подальшим встановленням їх на місце. Прибирання чохлів, за наявності, проводиться окремо. Також приділяється увага ременям безпеки та підголівникам. У роботі використовуються високоефективні спреї, парогенератор та супутні матеріали.
6. Догляд за дверима. Оскільки двері найчастіше піддаються більш агресивному впливу зовнішнього середовища ніж інші частини салону, то їх очищення вимагає складних і багатозадачних процедур до яких входить: - Бережне очищення професійними засобами, у тому числі системою Торнадор та пароочисником. - Відновлення пошкоджених ділянок за допомогою полірування. - Нанесення спеціальних захисних засобів для уповільнення зношування деталей.
7. Глибоке очищення підлоги складами посиленої дії, видалення бруду з важкодоступних місць.

8. Ретельне сушіння салону в природних умовах або безконтактним способом дозволить додатково провітрити салон та уникнути появи грибка та цвілі.

9. Ретельне полірування деталей салону за допомогою кондиціонерів для шкіри та вінілу на завершальному етапі надасть машині оновлень вигляду та додасть матеріалам салону додаткову зносостійкість.

 

У комплексне чищення також входить прибирання багажного відділення, у тому числі ніші під запаску та самого запасного колеса. Але за потреби можна замовити чистку салону подетально, погодивши з майстром всі умови.

 

Зверніть увагу, що ціна на хімчистку автомобіля залежить в першу чергу стану транспортного засобу і того комплексу послуг, які будуть потрібні в кожному конкретному випадку. Для більш детальної консультації зв'яжіться з менеджером у зручний для вас спосіб, і ми відповімо на всі ваші запитання. Якщо ви шукаєте хімчистку салону, зверніть увагу на нас, ми знаходимося у Святошинському районі міста. Ми завжди відкриті для мешканців міста та гостей столиці.