ЗАХИСТ АВТОМОБІЛЯ ПЛІВКОЮ

Захисна плівка - дає максимальний захист для Вашого автомобіля! Також це єдиний найдешевший спосіб змінити колір як певних кузовних елементів, так і в цілому!Вона захистить його від незначних подряпин та пошкоджень від гравію та піску, який є неминучою і найрозповсюдженішою причиною пошкоджень ЛФП автомобіля.

 

Обклеювання бронеплівкою особливо рекомендується для нових автомобілів – краще зробити це відразу, так як оклейка авто аке вже експлуатувалося війде дороще,тому що потребує більшої підготовки до оклеювання.

 

Плівки бувають антигравійні та вінілові!

 

Антигравійна плівка - вона захистить Ваш автомобіль від незначних подряпин та пошкоджень від гравію, піску, який є неминучою і найрозповсюдженішою причиною пошкоджень ЛФП автомобіля. Абсолютно прозора і не помітна на автомобілі. Довгий термін служби. Гарантія на плівку 10 років, а це означає, що через 10 років, Ваше авто не втратить зовнішній вигляд і так само як і на момент оклеювання буде мати вигляд нового автомобіля!

 

Вінілова плівка - вінілова плівка захищає ЛФП автомобіля від ультрафіолетових променів. Завдяки вініловій плівці можна швидко змінити колір авто, а також створити індивідуальний дизайн, щоб виділятись серед інших автомобілів і при цьому не потрібно змінювати данні в технічому паспорті транспортного засобу при зміні кольору.  Гарантія на плівку також 10 років 

Ми використовуємо тільки кращі плівки, перевірені часом.

 

Оклеювання авто плівкою може бути повне та часткове

 

 

 

Залиште свое повідомнення і ми зв`яжемось з Вами в найближчий час!

Стандарт

Передній бампер

Частково капот

Частково передні крила

Фари

Дзеркала

Зони під ручками

Стандарт +

Передній бампер

 Капот повністю

Частково передні крила

Фари

Дзеркала

Зони під ручками

Стандарт ++

Передній бампер

 Капот повністю

Передні крила повністю

Фари

Дзеркала

Зони під ручками